Αγαπητοί μαθητές σας ευχόμαστε Χρόνια Πολλά με Υγεία. Θα συνεχίσουμε την εκπαίδευση εξ’ αποστάσεως και μετά τις διακοπές του Πάσχα, αφού δεν δόθηκε η άδεια από το Υπουργείο Παιδείας να ανοίξουν τα σχολεία ακόμη.

Η πλατφόρμα στο  E-Class λειτουργεί κανονικά και μπορείτε να την επισκέπτεστε όποια ώρα θέλετε ενώ βγήκε και νέο πρόγραμμα μαθημάτων με τηλεδιασκέψεις κάνοντας χρήση της πλατφόρμας WEBEX. To πρόγραμμα των τηλεδιασκέψεων στάλθηκε στα email των μαθητών χτες 26-4-2020.

Όσοι μαθητές δεν έχουν γνωστοποιήσει το email τους στο σχολείο, αλλά και όποιος άλλος μαθητής έχει κάποιο πρόβλημα με την πρόσβασή του στην εξ’ αποστάσεως εκπαίδευση παρακαλώ να επικοινωνήσει με το σχολείο στο τηλέφωνο 2682061511 ή στο email του σχολείου espg@sch.gr.

O Διευθυντής

Δημήτρης Κίστης