Σας ενημερώνουμε ότι συνεχίζονται τα μαθήματα με τη χρήση σύγχρονης εξ’ αποστάσεως εκπαίδευσης κάνοντας χρήση της πλατφόρμας WEBEX. Στάλθηκε στις ηλεκτρονικές διευθύνσεις των μαθητών-κηδεμόνων το πρόγραμμα τηλεδιασκέψεων της εβδομάδας από 6-04-2020 έως 10-04-2020 καθώς και οι διευθύνσεις των εικονικών τάξεων που ανήκουν στους καθηγητές του σχολείου.

Παρακαλούμε όποιος άλλος μαθητής του σχολείου επιθυμεί να εμπλακεί στην σύγχρονη εκπαίδευση με το WEBEX ή έχει κάποιο πρόβλημα με τη σύνδεση να επικοινωνήσει με το σχολείο στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου espg@sch.gr ή στο τηλέφωνο 2682061511 στις ώρες λειτουργίας.

Τέλος όσοι μαθητές δεν δήλωσαν διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου να τη δηλώσουν στο παραπάνω email η και τηλεφωνικά.

Ευχόμαστε σε όλους υγεία!

Πρόγραμμα μαθημάτων με τηλεδιάσκεψη