Οι ενήλικοι μαθητές και οι κηδεμόνες των ανήλικων μαθητών του σχολείου μπορούν από σήμερα Δευτέρα 10/6/2019 να παραλαμβάνουν την βαθμολογία του Β’ τετραμήνου ενώ μπορούν να προσέρχονται στον χώρο του σχολείου όπου θα αναρτηθούν τα αποτελέσματα φοίτησης για το σχολικό έτος 2018-2019. Ταυτόχρονα οι μαθητές μπορούν να παραλάβουν και τους ελέγχους προόδου με τη συνολική τους επίδοση. Oι απόφοιτοι της Γ’ τάξης του σχολείου θα μπορούν να παραλαμβάνουν τα αντίγραφα των απολυτηρίων τους από την Παρασκευή 14-6-2019. Υπενθυμίζουμε ότι το σχολείο παραμένει ανοικτό καθημερινά μέχρι και την Παρασκευή 28-6-2019. Θα αναρτηθεί στο τέλος του μήνα στην ιστοσελίδα, ανακοίνωση με το θερινό πρόγραμμα λειτουργίας του σχολείου.

Αποτελέσματα Φοίτησης 2018-19