Οι ενήλικοι μαθητές και οι κηδεμόνες των μαθητών του σχολείου μπορούν από αύριο Παρασκευή 8/6/2018 να παραλαμβάνουν την βαθμολογία του Β’ τετραμήνου ενώ από την Δευτέρα 11/6/2018 μπορούν να προσέρχονται στον χώρο του σχολείου όπου θα αναρτηθούν τα αποτελέσματα φοίτησης για το σχολικό έτος 2017-2017 και όπου μπορούν να παραλάβουν ελέγχους με τη συνολική τους επίδοση. Οι απόφοιτοι της Γ’ τάξης του σχολείου μπορούν να παραλάβουν αντίγραφα των απολυτηρίων τους τις επόμενες μέρες. Παρακαλούμε οι μαθητές και οι κηδεμόνες να επικοινωνήσουν με το σχολείο για να πληροφορηθούν τον ακριβή χρόνο που αυτά θα είναι διαθέσιμα. Υπενθυμίζουμε ότι το σχολείο παραμένει ανοικτό καθημερινά μέχρι την Παρασκευή, 29-6-2018.

Θα αναρτηθεί στο τέλος του μήνα στην ιστοσελίδα  ανακοίνωση με το θερινό πρόγραμμα λειτουργίας του σχολείου.

Εκ’ της Διευθύνσεως του Εσπερινού Γυμνασίου Πρέβεζας.

Αποτελέσματα φοίτησης – Επίδοση βαθμολογιών